Red Honey gerçekten işe yarıyor mu, Red Honey kullananlar ürün gerçekten işe yarıyorsa bu bölümde bizimle paylaşın, Çünkü diğer kullanıcılar bu konuda tereddüt içerisinde olabilirler.
Puan: 5
ah ah
23.05.2014
red honey sahtekarlığı
4 lü set aldım.2 kavanozunu kullandım. her kavanoz 7 çay kaşığı kadar. böyle kavanoz dediğime bakmayın.2 kavanouzda bir halt yok. büyhümeyi bırak performanstada değişiklik yok. aradım adamalrı 1 kavanoz daha kullan öyle görüşelim. bir kavanoz daha kullanacam. eğer işe yaramzsa ki , yarayağaınız zannetmiyorum. bu firmyaı dava edecem. insanları kandırdıkları için ve tüketici hakem heyetine başvurucam. anlayacağınız her yere şikayet... hikaye hepsi ya bidliğimiz mesir macununu yutturuyorlar..
Puan: 5
yaşar sönmez
18.04.2014
şikayet
yahu arkadaşlar sizi yaratanın verdiğiyle neden yetinmiyorsunuzda daha.da uzatmaya çalışıyorsunuz önemli olan iki tarafında ilişki sonunda zevkten memnun kalması uzatıp.da ağzınızamı sokacaksınız
Puan: 5
edremit gökhan
15.04.2014
yalan yalan yalan
arkadaşlar bende 4 kutu alma enayiliğini gösterdim. yemin ediyom 1 milimetre bile uzama yok.Utanmadan bide hergün 3 er defa beni arayıp memnun kaldınızmı diyorlar ben heee çok memnun kaldım diyom o zaman biz size birde bunun 3 katı daha fazla tesirli olanını verelim diyorlar eee o ne kadar dediğimde 250 tl diyorlar yani 120 tl lik kazık size az geldi bide 250 liliği deneyin demeye getiriyorlar sonrada durumu anlattığımda ya mümkün değil olamaz diyorlar ee o zaman gelin bakın 16 cm den bir mm uzama yok ya yürüyün gidin aklı olan almaz almayın sakın.
Puan: 5
RedHoney Etkisi
14.04.2014
Hem uzatıyor hem....
Arkadaşlar kullanıcı yorumu sitesi ya. Bakayım yorumlara bi dedim gördüm ki. Red Honey milletinkini 41 yapmış 38 yapmış vs. bu arkadaşları birşey daha yapmış o.ç yapmış bunların hepsini. Ulan dallamalar burası bir yorum istesi ciddi adam gibi yorum yazın insanlar mağdur olmasın diye yapılmış. Niye şerefsizlik yapıp abuk subuk yazıyosunuz. şukadar oldu diyenlere tavsiye kıvırın malum yerinize tıkayın ki (ağzınıza) abuk sabuk kelimeler çıkamsın böyle yorumlarınız gibi. Yorum: Alacak arkadaşlar böyle şeylere inanmayın paranızı çöpe atmayın. O reklamda görünen adam zaten doğuştan o boya sahip ve sorunlu doğal olarak. Aletin uzun olması beraberinde kalp krizi riskinide getirir 40 yaşından sonra çünkü penis kan basıncı ile ereksiyon olur, penisin boyu ne kadar uzunsa oraya ereksiyon boyunca pompalanan kan miktarıda okadar artar buda kalp krizi riskini artırır. O yüzden viagra ve benzeri ilaçları kalp hastaları kesinlikle kullanamaz.
Puan: 5
ALİŞ
10.04.2014
YAVV DOĞRU SÖYLİYEN YOKMU
yaa arkadaşlar doğruyuu söyliyenii bulamadım kii ben bu ürünüü aliyiim birii diyor 35 biri diyo 22 biri diyor yok ebesii yaa kardeş birii doğrusunu sölesinde inanıp alalım ben vipplis kullandım 300 tl çöpe gitti herkes üç kağıtçı olmuş diğerinin yüzünden kimee güvenelim ????


İndirim Fırsatı

Red Honey
57 TL Yerine
Size Özel 8,00 TL İndirim
49 TL

 


Sonraki Sayfalar :  2   3   4   5   6   7   8 
37 Yorum Kayıtlıdır.

Red Honey Yorum Yazın, Katkıda Bulunun

Adınız ve Soyadınız :
Yorum Başlığı :
 
E-Posta Adresiniz : (Sitede Yayınlanmaz)
 Red Honey bir işe yarıyor mu , Red Honey forum,
Yorumların tamamı kullanıcılar tarafından yazılmış olup, web sitemizin görüşlerini içermeyebilir,
tüm yorumlar ilgili kullanıcının sorumluluğundadır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup,
kullanımına yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Yorumlanan ürünlerin cevap hakkı vardır.