Nano Hair Şampuan kullananların yorumları, bu sayfamızda kullananların yorumlarınız paylaşmaya ve sizlerde aydınlatmaya çalışacağız.
Puan: 5
bedri beda
16.03.2014
kepeğe dikkat
1 kutu kullandım dikkat çekici tüylenmeler başladı. 2. kutuda yavaş yavaş şakaklardan yukarı doğru saçlar çıkmaya başladı. ama galiba en 5-6 ay kullanmak lazım. SADECE BENDE KEPEK YAPMAYA BAŞLADI.. dikkat çekici bir biçimde .. diğer kullanan arkadaşlerda oldumu bilmem..
Puan: 5
ümit
08.03.2014
bekleyin
ben dün aldım kullanmaya başladım beş kutu aldım deneyip göreceğiz tahminim bir ay sonrasonuç alırım kel olanlar beklesin bir ay ne olacak bir ay sonra olumlu olumsuz yazarım arkadaşlar inşallah olumlu olur
Puan: 5
serkan
04.02.2014
umduğumdan daha iyi bir ürün
Almadan önce baya bir araştırma yapıp tatmin edici bir yorum-bilgi edinememiştim. Bu yorumu da benim gibi araştırma yapanlara bir bilgi olsun diye ekliyorum... Denemek için satın aldım. Açıkçası fazla bir beklentim de yoktu. Çok ürün denemişti ve genelde hep fos çıkıyorlar. Fakat bu ürünün bu güne kadar denediğim en iyi ürün olduğunu itiraf etmeliyim. Şu an bir ay oldu. Şaçların en geç dökülen alanlarında öncelikli olmak üzere saçlar önce tüy şeklinde çıkmaya başladı. Bu tüyler beklediğimden de sıktı fakat bir kısmı zaman içinde döküldü. Bir kısmı ise uzamaya devam etti. Oranı 40-50 olarak verebilirim. Ürünü kullanmaya devam ediyorum. Yani hiç bırakmadım. Ürün bırakıldığında tekrar dökülme olur mu yönünde bir endişem var. Ama şu ana kadar ki izlenimim olumlu.
Puan: 5
şahin kafasıkalın
14.01.2014
gerçek saç çıkarma tekniği
Arkadaşlar gerçekten saç çıkarmak istiyorsanız size 15-20 tl ye mal olacak mucize formülü veriyorum 1-adet arnavut biberi acı yarım litre saf alkol yarım kereviz bu üçünü karıştırın ve bir hafta boyunca kapalı bir kavanozda karanlık bir odada tutun ardından her bonyodan önce pamukla saç diplerinize masaj yaparak uygulayın 35-40 dakika sonra saçınızı zeytin yağı sabunuyla yıkayınız onuda lokman hekımden 3 liraya alabilirsiniz hergün yapmayın 3 günde bir yapın kesinlikle şampuan kullanmayın
Puan: 5
ismail
12.01.2014
İşe Yarıyor
Ürünü düzenli kullanırsanız ( düzenli kullanım her gün kullanmak ) ilk 1 ayda saçlar diplerden tüy olarak görünmeye başlıyor.


İndirim Fırsatı

Nano Hair Şampuan
97 TL Yerine
Size Özel 8,00 TL İndirim
89 TL

 


Sonraki Sayfalar :  1   2   3   4   5 
25 Yorum Kayıtlıdır.

Nano Hair Şampuan Yorum Yazın, Katkıda Bulunun

Adınız ve Soyadınız :
Yorum Başlığı :
 
E-Posta Adresiniz : (Sitede Yayınlanmaz)
 Nano Hair Şampuan kullandım, Nano Hair Şampuan yorumları, Nano Hair Şampuan yorum, Nano Hair Şampuan hakkında yorumlar,
Yorumların tamamı kullanıcılar tarafından yazılmış olup, web sitemizin görüşlerini içermeyebilir,
tüm yorumlar ilgili kullanıcının sorumluluğundadır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup,
kullanımına yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Yorumlanan ürünlerin cevap hakkı vardır.